2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU MOBILNEGO SKANINGU LASEROWEGO ORAZ MODUŁU DO STACJONARNEJ AKWIZYCJI DANYCH 3D WRAZ Z POJAZDEM BAZOWYM I OPROGRAMOWANIEM DLA LABORATORIUM BADAWCZEGO WIG
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zintegrowanego systemu mobilnego skaningu laserowego oraz modułu do stacjonarnej akwizycji danych 3D wraz z pojazdem bazowym i oprogramowaniem dla Laboratorium Badawczego WIG. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) dostarczenia własnym transportem, na własne ryzyko urządzenie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, 2) wdrożenia przedmiotu zamówienia polegającego na uruchomieniu, instalacji i konfiguracji, przetestowaniu w siedzibie Zamawiającego oraz zainstalowaniu licencji na wskazanym przez Zamawiającego sprzęcie informatycznym; 3) przeprowadzenia stacjonarnego szkolenia, trwającego co najmniej 5 dni, w siedzibie Zamawiającego w godz. 7.30-15.30 z obsługi przedmiotu zamówienia dla wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie pracy poszczególnych elementów urządzenia (skanera mobilnego oraz modułu stacjonarnego) oraz z procesu planowania i realizacji prac pomiarowych, a także przetwarzania (postprocessingu) danych zakończonego wydaniem certyfikatu lub innego dokumentu potwierdzającego uczestnictwo w szkoleniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), wraz z podaniem wymaganych ilości został określony w Załączniku Nr 1 do niniejszej SWZ. Zastrzeżenie: Zgodnie z rozkazem Rektora - Komendanta WAT (wydanym na podstawie rozkazu Szefa Sztabu Generalnego) w sprawie ograniczenia wjazdu pojazdów mechanicznych wyprodukowanych w Chińskiej Republice Ludowej (ChRL) na teren strefy obszaru chronionego i strefy ochronnej III Wojskowej Akademii Technicznej obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów mechanicznych wyprodukowanych w ChRL marek CHERY, OMODA, JAECOO, GEELY, BYD, BEIJING, SAIC, MG, MAXUS, FAW, HONGQI, DONGFENG, FORTHING, XPENG, HUAWEI, XIAOMI, YUTONG, KONG LONG, BAIC, LEAPMOTOR, DFSK, VOLVO od 2010 roku oraz innych wyprodukowanych w ChRL oznaczonych w świadectwach homologacji lub/i tabliczkach znamionowych, nr VIN (pierwszy znak „L”) jako wyprodukowane w PRC (People’s Republic of China) lub „Made in China", na teren chroniony Wojskowej Akademii Technicznej stanowiący strefę ochronną III. Zamawiający wymaga aby dowód rejestracyjny pojazdu bazowego nie zawierał pierwszego znaku numeru VIN (litera L) oznaczającego pojazd wyprodukowany w PRC lub „Made in China”.
Interne Kennung: 67/WIG/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
5. Los
Los: LOT-0001