2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a údržba Plzeňského historického podzemí
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 a násl. zákona se čtyřmi dodavateli za účelem provádění stavebních prací a poskytování služeb, jež spočívají v opravách a údržbě Plzeňského historického podzemí. Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na aktuální potřebě zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně.
Vorherige Bekanntmachung: 25080-2021
Interne Kennung: 1488-54/40/2020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221250 Tiefbauarbeiten, außer Tunneln, Schächten und Unterführungen
5. Los
Los: LOT-0001