See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przeglądy aparatury medycznej Szpitala Wolskiego Sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest gwarancyjna i pogwarancyjna obsługa serwisowa aparatury medycznej będącej w użytkowaniu Zamawiającego, polegająca na wykonywaniu przeglądów technicznych urządzeń wymienionych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ. W zakresie urządzeń objętych gwarancją producenta przeglądy będą wykonywane zgodnie z warunkami gwarancji, w tym przez podmioty uprawnione przez producenta. Wykaz sprzętu podlegającego usłudze przeglądów w podziale na zadania zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 233760-2026
Interne Kennung: EP/02/2026/ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie: Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione koniecznością niezwłocznego zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa udzielania świadczeń zdrowotnych. Upływają terminy obowiązkowych przeglądów aparatury medycznej, a brak ich terminowej realizacji może skutkować wyłączeniem sprzętu z użytkowania i ograniczeniem dostępności świadczeń dla pacjentów. Opóźnienie w wyborze wykonawcy grozi przerwami w pracy oddziałów i pracowni diagnostycznych oraz zwiększa ryzyko organizacyjne i prawne po stronie Szpitala Wolskiego Skrócenie terminów następuje na podstawie art. 138 ust. 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: zad.3
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: zad.3
Los: LOT-0008
Titel: zad.8
Interne Kennung: zad.8
Los: LOT-0014
Titel: zad.14
Interne Kennung: zad.14
Los: LOT-0017
Titel: zad.17
Interne Kennung: zad.17
Los: LOT-0027
Titel: zad.27
Interne Kennung: zad.27
Los: LOT-0040
Titel: zad.40
Interne Kennung: zad.40