2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení interiéru objektu A4 FSI VUT
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka interiérového vybavení do nově zrekonstruovaných prostor Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně v objektu A4, Technická 2896/2, Brno. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 0634/2026/OVZ/FSI/HB/3359
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních a jiných smluvních podmínkách.