See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa subskrypcji dla Oprogramowania Atlassian lub oprogramowania równoważnego i licencji wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta oraz usługami świadczenia godzin eksperckich w ramach prawa opcji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji dla Oprogramowania Atlassian lub oprogramowania równoważnego i licencji wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta oraz usługami świadczenia godzin eksperckich w ramach prawa opcji. 2. Zamówienie zostało podzielone na zamówienie podstawowe oraz prawo opcji: 2.1. Zamówienie podstawowe: dostawa Subskrypcji, obejmującej produkty wyszczególnione w Tabeli nr 1 pkt 5.1 Rozdziału II SWZ – OPZ lub dostawa oprogramowania równoważnego i wymaganych przez to oprogramowanie licencji – zgodnie z opisem równoważności wskazanym w pkt 6 Rozdziału II SWZ – OPZ, wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta; 2.2. Zamówienie w ramach opcji: zapewnienie w ramach maksymalnie 200 godzin eksperckich: Wsparcia Technicznego Wykonawcy i szkoleń z narzędzi Atlassian, o których mowa w pkt 7 Rozdziału II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, lub z narzędzi zapewnianych przez rozwiązanie równoważne. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 5 do Formularza oferty. 10. Zamówienie podstawowe należy zrealizować w poniżej wskazanych terminach, tj.: 10.1.dostawa Subskrypcji, o których mowa w pkt. 5.1 Rozdziału II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, w terminie 3 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy, 10.2. dostarczone Subskrypcje wraz ze Wsparciem Technicznym Producenta obowiązywać będą od 27.06.2026 r. do dnia 27.06.2027 r., 10.3. w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego w miejsce produktu referencyjnego wskazanego w Tabeli nr 1 – Rozdział II - OPZ, Wykonawca zobowiązany jest do wdrożenia, przeszkolenia oraz uruchomienia rozwiązania w terminie 5 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy, jednak nie później niż do dnia 27.06.2025 r. Okres obowiązywania Subskrypcji/licencji dla rozwiązania równoważnego będzie liczony od dnia uruchomienia rozwiązania, potwierdzonego Protokołem Odbioru i będzie trwał do dnia 27.06.2027 r. 11. W ramach opcji Wykonawca zobowiązany jest zapewnić Zamawiającemu możliwość korzystania z Godzin eksperckich na wyłączne Zlecenie Zamawiającego – w okresie obowiązywania umowy. 11.1. Termin realizacji godzin eksperckich: 11.1.1.w zakresie świadczenia Wsparcia Technicznego Wykonawcy - rozpoczęcie realizacji usługi w terminie 1 Dnia Roboczego w formule zdalnej lub 2 Dni Roboczych w formule stacjonarnej od daty zlecenia; 11.1.2. w zakresie świadczenia szkoleń - rozpoczęcie szkolenia w ciągu 10 Dni Roboczych od daty zlecenia, w formule zdalnej lub w formule stacjonarnej. 12. Zamawiający, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie spełniania kryteriów równoważności oprogramowania, określonych w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ Instrukcja dla Wykonawców).
Vorherige Bekanntmachung: 250405-2026
Interne Kennung: COI-ZAK.262.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z OPZ