See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych w obszarze działania RL Zachód – usługa G
Vorherige Bekanntmachung: 155771-2025
Interne Kennung: BZ.26.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 1
Beschreibung: nr kursu - PC 61
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 1
Menge: 56 445 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 1 – 7 560 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 1 – 56 445 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 1 – 7 560 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 1 – 41 325 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 2
Beschreibung: nr kursu - PC 78
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 2
Menge: 59 472 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 2 – 7 560 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 2 – 59 472 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 2 – 7 560 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 2 – 44 352 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 3
Beschreibung: nr kursu - PC 89
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 3
Menge: 51 156 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 3 – 7 560 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 3 – 51 156 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 3 – 7 560 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 3 – 36 036 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 4
Beschreibung: nr kursu - PC 106
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 4
Menge: 39 721 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 4 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 4 – 39 721 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 4 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 4 – 24 541 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 5
Beschreibung: nr kursu - PC 123
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 5
Menge: 32 481 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 5 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 5 – 32 481 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 5 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 5 – 17 301 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 6
Beschreibung: nr kursu - PC 126
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 6
Menge: 27 324 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 6 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 6 – 27 324 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 6 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 6 – 12 144 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 7
Beschreibung: nr kursu - PC 131
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 7
Menge: 31 372 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 7 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 7 – 31 372 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 7 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 7 – 16 192 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych - Usługa G - część nr 8
Beschreibung: nr kursu - GW 56
Interne Kennung: BZ.26.54.2025 - część nr 8
Menge: 33 143 Kilometer
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ, o nie więcej niż : część nr 8 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę : część nr 8 – 33 143 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w ust. 3, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w Rozdziale IV ust. 3 SWZ o nie więcej niż: część nr 8 – 7 590 km, co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę: część nr 8 – 17 963 km, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.