See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 2 lekarzy posiadających specjalizację w dziedzinie radioterapia onkologiczna w Zakładzie Radioterapii WIM - PIB
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielanie świadczeń zdrowotnych przez 2 lekarzy posiadających specjalizację w dziedzinie radioterapia onkologiczna w Zakładzie Radioterapii WIM - PIB
Interne Kennung: 114/K/SKUM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001