2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Zelów
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Zelów. Określenie rodzaju transportu: transport drogowy, przewozy autobusowe. Określenie sieci komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Zelów, dla której Gmina Zelów jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn. zm.) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Interne Kennung: ZPI.271.28.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001