2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění servisu a oprav služebních dopravních prostředků v letech 2026 - 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexního servisu a oprav (dále jen „servis“) sedmsetčtyřicetdvou (742 ks) služebních dopravních prostředků v civilním provedení (dále jen „SDP“) včetně elektromobilů na pracovištích poskytovatele. Konkrétně se jedná o tyto SPD: • Automobil osobní v civilním provedení • Automobil osobní v civilním provedení se skrytým VRZ • Automobil osobní v civilním provedení elektromobil. Typy a počty kusů se mohou v průběhu trvání smluvního závazku lišit. Komplexním servisem se rozumí – zajištění průběžných opravárenských prací, záručního a pozáručního servisu v souladu s postupy, pravidly, záručními podmínkami a s využitím technických prostředků stanovených nebo doporučených výrobcem vozidla. Dále se jedná o provádění pravidelných servisních prohlídek, oprav po dopravních nehodách, běžných oprav, oprav a výměn motorů, převodových skříní a náprav. V omezeném počtu se jedná o zajištění a provedení emisní zkoušky a STK vozidel. Záruční opravy je poskytovatel, pokud nemá autorizaci, povinen objednat a přistavit do autorizovaného servisu, přičemž Zadavatel nepřipouští účtování jakéhokoliv poplatku za dopravu či manipulaci při převozu SDP do autorizovaného servisu. Zadavatel zakázku nerozdělil na části ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ, neboť předmět plnění tvoří provozně a organizačně ucelený soubor činností, u kterého by rozdělení vedlo k neúměrnému zvýšení administrativní, časové a koordinační zátěže a ke snížení hospodárnosti při zajištění provozu služebních dopravních prostředků zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 270104-2026
Interne Kennung: KRPA-99680/ČJ-2026-0000VZ-Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001