428554-2025 - Ergebnis
Niederlande – Verpflegungsdienste für Schulen – Cateringdienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCateringdienstverlening
BeschreibungDe opdracht bestaat uit het leveren van de volgende diensten middels een overeenkomst waar de volgende diensten bij horen: • Het verzorgen van cateringwerkzaamheden voor de restaurants van onderstaande locaties van MBO Amersfoort (exploitatie); • Het verzorgen van standaard banqueting activiteiten, waaronder vergaderservices en evenementen; • Inschrijver is vrij om na overleg en goedkeuring van MBO Amersfoort vendingautomaten te plaatsen en te beheren. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: drie (3) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Titel: Cateringdienstverlening
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55524000 Catering voor scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: