2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/7 – Ambulanse/2025
Beschreibung: Dostawa ambulansu drogowego typu C finansowanego z funduszy Budżetu Obywatelskiego Mazowsza oraz ambulansu drogowego typu C finansowanego ze środków własnych, spełniających normy PN-EN 1789+A2, PN-EN 1865-2 i PN-EN 1865-3 lub równoważne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ambulansu drogowego typu C z nadwoziem typu „kontener” finansowanego z funduszy Budżetu Obywatelskiego Mazowsza
Beschreibung: Dostawa ambulansu drogowego typu C z nadwoziem typu „kontener” finansowanego z funduszy Budżetu Obywatelskiego Mazowsza wraz z noszami i krzesełkiem
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ambulansu drogowego typu C z nadwoziem typu „kontener” finansowanego ze środków własnych
Beschreibung: Dostawa ambulansu drogowego typu C z nadwoziem typu „kontener” finansowanego ze środków własnych wraz z noszami, krzesełkiem oraz analizatorem parametrów krytycznych
Interne Kennung: ZP/7 – Ambulanse/2025