See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Organizacja dowozu dzieci do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa biletów miesięcznych, stanowiących podstawę do skorzystania z usługi, polegającej na przewozach dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Góra wraz z opiekunami, do szkół i przedszkoli zlokalizowanych na obszarze gminy Góra i gminy Wąsosz* (*dowóz dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu)
Interne Kennung: BZP.271.73.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34980000 Fahrscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa biletów miesięcznych, stanowiących podstawę do skorzystania z usługi, polegającej na przewozach dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Góra wraz z opiekunami, do szkół i przedszkoli zlokalizowanych na obszarze gminy Góra i gminy Wąsosz* (*dowóz dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu) wraz z odwozem po zakończonych zajęciach szkolnych do miejsc zamieszkania. Przewozy będą świadczone w roku szkolnym 2025/2026, w okresie od 01.09.2025 do 26.06.2026 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp do wartości 5% wartości zamówienia podstawowego, polegających na zwiększeniu liczby dowożonych uczniów na podstawie biletów miesięcznych.