2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/502 Jičín – ulice Poděbradova a Ruská – činnost TDS a koordinátora BOZP opakované řízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) v rámci realizace veřejné zakázky na stavební akce „II/502 Jičín – ulice Poděbradova a Ruská“, která je zveřejněna na profilu Královéhradeckého kraje - https://zakazky.cenakhk.cz/vz00010850. Předmětem veřejné zakázky na stavební práce je rekonstrukce části silnice II/502 v Jičíně (ulice Ruská a Poděbradova) včetně rekonstrukce i sítě dešťové a splaškové kanalizace a vodovodu. V související projektové dokumentaci je řešen i související uliční prostor včetně chodníků, parkovacích stání, autobusových zastávek a napojení stávajících vedlejších komunikací. Řešený úsek silnice II/502 se nachází v zastavěné části města Jičín a je dlouhý cca 1 200 m. Jedná se o rekonstrukci části stávající komunikace, silnice II/502, která tvoří průtah města Jičín. Doba realizace stavebních prací je stanovena na 138 týdnů (dokončení stavby = prací) + 12 týdnů pro dokončení díla. Projektová dokumentace stavby ve stupni PDPS byla zpracována projekční kanceláří AFRY CZ s.r.o., IČO 453 06 605, se sídlem Magistrů 1275/13, 140 00 Praha 4, datum zpracování 12/2023, číslo zakázky 2015/5009. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace zejm. v příloze popis činností příkazníka a v příkazních smlouvách.
Interne Kennung: VZ 13/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001