See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy złomu stalowego drobnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy złomu stalowego drobnego. Dopuszczalne postaci fizyczne: zamówienie obejmuje dostawy złomu w postaci wiórów, wyprasek, elementów tłoczonych i ciętych. Wymagania ilościowe: zamówienie obejmuje dostawy złomu drobnego, w bazowej, rocznej ilości łącznej około 3600 Mg w terminie 12 miesięcy od podpisania umowy. Dostawy złomu obejmować będą zakres ilości od 225 do 350 Mg średniomiesięcznie. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 787189-2025
Interne Kennung: ZP/L/78/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14630000 Schlacken, Metallschlacken, Eisenabfälle und Eisenschrott
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy złomu stalowego drobnego. Dopuszczalne postaci fizyczne zamówienie obejmuje dostawy złomu w postaci wiórów, wyprasek, elementów tłoczonych i ciętych. Wymagania ilościowe: zamówienie obejmuje dostawy złomu drobnego, w bazowej, rocznej ilości łącznej około 3600 Mg w terminie 12 miesięcy od podpisania umowy. Dostawy złomu obejmować będą zakres ilości od 225 do 350 Mg średniomiesięcznie. Szczegółowy opis zawiera SWZ.