See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van medische gassen in cilinders
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van medische gassen in cilinders
Interne Kennung: PPP0VR-145/6034/2026/059
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/059_1