See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji urządzeń z dostawą do dwóch Aptek UCK WUM” numer postępowania: DZPUCK.262.101.2025
Beschreibung: „Zakup i dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji urządzeń z dostawą do dwóch Aptek UCK WUM” numer postępowania: DZPUCK.262.101.2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.101.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39820000 Organische oberflächenaktive Substanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 MASZYNOWA DEZYNFEKCJA ENDOSKOPÓW
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 MASZYNOWA DEZYNFEKCJA ENDOSKOPÓW
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 MASZYNOWE MYCIE I DEZYNFEKCJA ENDOSKOPÓW „ ADVANTAGE PLUS”
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 MASZYNOWE MYCIE I DEZYNFEKCJA ENDOSKOPÓW „ ADVANTAGE PLUS”
Interne Kennung: Część nr 2