2. Verfahren
Verfahren
Titel: fysieke keuringen voor brandweer en brandweerduikers
Beschreibung: Deze opdracht betreft de keuringen voor de repressieve afdelingen van de VRU: • Aanstellingskeuring van repressieve medewerkers; • Herkeuring van repressieve medewerkers (PPMO); • Jaarlijkse Fysieke Test van repressieve medewerkers; • Inkeuring van brandweerduikers (duikerarts B); • Herkeuring van brandweerduikers (duikerarts A); • Rijbewijskeuring. geraamde omvang; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend: 1200 brandweerkeuringen per jaar 100 duikerkeuringen per jaar 250 rijbewijskeuringen
Interne Kennung: 20210728
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Fysieke keuringen voor brandweer en brandweerduikers
Beschreibung: Keuringen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen