428731-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – „Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego przy zadaniu inwestycyjnym pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITEDHEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego przy zadaniu inwestycyjnym pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITEDHEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego przy zadaniu inwestycyjnym pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacjii dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITEDHEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. 3.2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do pełnienia wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad prowadzoną inwestycją. Wykonawca pełnił będzie swoją funkcję przy pomocy wieloosobowego zespołu nadzoru, którym będzie kierował i za pracę którego będzie odpowiadał. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia z uwzględnieniem SOP-432521 Wykonywanie prac przez Wykonawców oraz Kodeks dostawców E.ON (Załączniki nr 11 i 12 do Zapytania ofertowego).
Interne KennungEI/448/2026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensW imieniu Green Future 1 sp. z o.o. (Zamawiający) postępowanie prowadzi: SEC Zgorzelec sp. z .o. o. ul. Groszowa nr 1, 59-900 Zgorzelec. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów 70(1) 70(4) ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1071, 1172, 1508, z 2026 r. poz. 184 ze zm.). Postępowanie nie podlega przepisom ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z 2025 r. poz. 620, 769, 794, 1165, 1173, 1235 ze zm.). Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszym Zapytaniu ofertowym, Zasadach udzielania zamówień oraz pkt 3.2 Wytycznych, tj. w oparciu o Zasadę konkurencyjności. Wytyczne dotyczące kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027 z dnia 14 marca 2025 r. dostępne są pod linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/media /148730/Wytyczne_dotyczace_kwalifikowalnosci_wydatkow_na_lata_2021_2027_14_03_2025.pdf. Zamawiający prowadzi postępowanie posługując się Bazą konkurencyjności, która jest internetowym narzędziem dedykowanym Zasadzie konkurencyjności. Zasada konkurencyjności jest procedurą zobowiązującą Zamawiającego do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców, a także do działania w sposób przejrzysty i proporcjonalny. Postępowanie może być odwołane na każdym etapie bez podania przyczyny.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony skorzystać z opcji w przypadku wydłużenia realizacji Zadania inwestycyjnego przez Generalnego Wykonawcę ponad termin wykonania Zadania inwestycyjnego, który upływa z dniem 31.12.2027 - Zamawiający zakłada wydłużenie terminu realizacji zamówienia o czas wydłużenia realizacji Zadania inwestycyjnego przez Generalnego Wykonawcę, jednak nie więcej niż o 3 miesięcy. Przedmiot niniejszego zamówienia nie będzie wykonywany jednak dłużej niż do dnia 31.03.2028 r. Szczegółowe terminy wykonywania obowiązków wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.