See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z wniesieniem wyrobów medycznych jednorazowego użytku w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowym, w miejsce wskazane przez Zamawiającego, tj. do magazynu szpitalnego. 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 53 pakietów/części. 3. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Interne Kennung: DA.251.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 zawiera 25 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Pakiet nr 2 zawiera 96 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Pakiet nr 3 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Pakiet nr 4 zawiera 7 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Pakiet nr 5 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Pakiet nr 6 zawiera 11 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pakiet nr 7 zawiera 4 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Pakiet nr 8 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Pakiet nr 9 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Pakiet nr 10 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Pakiet nr 112 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Pakiet nr 12 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Pakiet nr 13 zawiera 4 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Pakiet nr 14 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Pakiet nr 15 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Pakiet nr 16 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Pakiet nr 17 zawiera 7 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Pakiet nr 18 zawiera 10 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Pakiet nr 19 zawiera 9 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Pakiet nr 20 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Pakiet nr 21 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: Pakiet nr 22 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Pakiet nr 23 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Pakiet nr 24 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Pakiet nr 25 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Pakiet nr 26 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Pakiet nr 27 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Pakiet nr 28 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Pakiet nr 29 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: Pakiet nr 30 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Pakiet nr 31 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Pakiet nr 32 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Pakiet nr 33 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Pakiet nr 34 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Pakiet nr 35 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Pakiet nr 36 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Pakiet nr 37 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Pakiet nr 38 zawiera 18 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 38
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Pakiet nr 39 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Pakiet nr 40 zawiera 6 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 40
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Pakiet nr 41 zawiera 3 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Pakiet nr 42 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: Pakiet nr 43 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: Pakiet nr 44 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: Pakiet nr 45 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: Pakiet nr 46 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: Pakiet nr 47 zawiera 2 pozycje. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: Pakiet nr 48 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 48
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: Pakiet nr 49 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 49
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: Pakiet nr 50 zawiera 5 pozycji. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 50
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: Pakiet nr 51 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 51
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: Pakiet nr 52 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 52
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: Pakiet nr 53 zawiera 1 pozycję. Szczegółowo opis przedmiotu zmówienia określa Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne Kennung: Pakiet nr 53