2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody - EU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Strzeżewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, stanowiącym jej integralną część. ZAMÓWIENIE PODZIELONE JEST NA CZĘŚCI: CZĘŚĆ I. Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie zestawu pomp II stopnia Część I obejmuje zakup, dostawę, montaż i uruchomienie zestawu hydroforowego (pomp II stopnia) przy Stacji Uzdatniania Wody w Strzeżewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ. CZĘŚĆ II. Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z rozdzielnią NN dostosowaną do współpracy z agregatem Część II dotyczy zakupu, dostawy, montażu i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z rozdzielnią NN dostosowaną do współpracy z agregatem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ. CZĘŚĆ III. Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie szaf technologicznych i oprogramowania SCADA Część III obejmuje zakup, dostawa, montaż i uruchomienie szaf technologicznych i oprogramowania SCADA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WZP.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121000 Stromerzeugungsaggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 42122450 Vakuumpumpen, 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I. Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie zestawu pomp II stopnia
Beschreibung: Część I obejmuje zakup, dostawę, montaż i uruchomienie zestawu hydroforowego (pomp II stopnia) przy Stacji Uzdatniania Wody w Strzeżewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WZP.271.11.2025 - Cz. I
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 31121000 Stromerzeugungsaggregate
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II. Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z rozdzielnią NN dostosowaną do współpracy z agregatem
Beschreibung: Część II dotyczy zakupu, dostawy, montażu i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z rozdzielnią NN dostosowaną do współpracy z agregatem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WZP.271.11.2025 - Cz. II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen, 42122450 Vakuumpumpen, 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ III. Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie szaf technologicznych i oprogramowania SCADA
Beschreibung: Część III obejmuje zakup, dostawa, montaż i uruchomienie szaf technologicznych i oprogramowania SCADA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: WZP.271.11.2025 - Cz. III