See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń lotniskowych do obsługi samolotów na potrzeby Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest zakup urządzeń lotniskowych do obsługi samolotów na potrzeby Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o., w podziale na 6 części. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 265716-2026
Interne Kennung: DZZ.261.6.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp oraz przepisy aktów wykonawczych do ustawy Pzp, w tym szczególnie: ‒ Rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020 r. poz. 2415 z późn. zm.; dalej także: „Rozporządzenie w sprawie dokumentów”) oraz ‒ Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r. poz. 2452 z późn. zm.: dalej także: „Rozporządzenie w sprawie komunikacji elektronicznej”). 3. Jeżeli przepisy Pzp nie stanowią inaczej, do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawcę stosuje się przepisy ustawy Kodeks Cywilny dalej: „KC”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34960000 Flughafengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa dwóch sztuk dyszli do wypychania samolotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa dwóch sztuk dyszli do wypychania samolotów. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ.261.6.26 - Część 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dostawa dwóch sztuk schodów pasażerskich ciągnionych z podjazdem elektrycznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa dwóch sztuk schodów pasażerskich ciągnionych z podjazdem elektrycznym. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ.261.6.26 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Zakup pojazdu „AMBULIFT” przeznaczonego do obsługi pasażerów niepełnosprawnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa pojazdu "AMBULIFT przeznaczonego do obsługi pasażerów niepełnosprawnych. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ.261.6.26 - Część 4
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Zakup taśmociągu do rozładunku i załadunku bagaży z napędem spalinowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa taśmociągu do rozładunku i załadunku bagaży z napędem spalinowym. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ.261.6.26 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Dostawa schodów ciągnionych do obsługi technicznej samolotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa schodów ciągnionych do obsługi technicznej samolotów. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ.261.6.26 - Część 6