See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja oferty Biletu Metropolitalnego oraz Dodatkowej oferty kolejowej BM, wzajemnego honorowania biletów objętych Umową
Beschreibung: Realizacja oferty Biletu Metropolitalnego oraz Dodatkowej oferty kolejowej BM, wzajemnego honorowania biletów objętych Umową
Interne Kennung: DZ.26.72.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001