See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów oraz wynajem długoterminowy
Beschreibung: Dostawa pojazdów oraz wynajem długoterminowy w podziale na XI Części. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DZZ/U/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdów oraz wynajem długoterminowy - Część IX – 1 szt - pojazd grupy średniej D osobowy - elektryczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów Część IX – 1 szt - pojazd grupy średniej D osobowy - elektryczny. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa pojazdów - Część IX
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojazdów oraz wynajem długoterminowy - Część X – 2 szt - pojazdy grupy średnie dostawcze brygadowy - elektryczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów Część X – 2 szt - pojazdy grupy średnie dostawcze brygadowy - elektryczny Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa pojazdów - Część X
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pojazdów oraz wynajem długoterminowy - Część XI – 3 szt - pojazdy grupy podstawowej D osobowy - spalinowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem długoterminowy pojazdów Część XI – 3 szt - pojazdy grupy podstawowej D osobowy - spalinowe. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Dostawa pojazdów - Część XI