2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Linia komunikacyjna objęta zamówieniem to obszar Gminy Korczyna.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Linia komunikacyjna objęta zamówieniem to obszar Gminy Korczyna. Linia komunikacyjna Korczyna-Kombornia-Wola Komborska-Burkot-Korczyna