42885-2024 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. 2. Postępowanie podzielone jest na 9 części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, parametrów technicznych sprzętu, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki ASP-01-T dla części 1, ASP-02-T dla części 2, ASP-03-KP dla części 3, ASP-04-KP dla części 4, ASP-05-KP dla części 5, ASP-06-KP dla części 6, ASP-07-KP dla części 7, ASP-08-KS dla części 8, ASP-09-KS dla części 9 oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6 do SWZ. 4. Podane w załącznikach ASP-01-T, ASP-02-T, ASP-03-KP, ASP-04-KP, ASP-05-KP, ASP-06-KP, ASP-07-KP, ASP-08-KS, ASP-09-KS do SWZ do SWZ parametry techniczne są wymaganiami minimalnymi tzn że Wykonawca może zaoferować modele zgodne z wymaganiami min. lub modele o wydajniejszych procesorach (przy zachowaniu technologii), większej pamięci RAM, większym dysku HDD itp.
Interne Kennung: KBZ.261.23.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów przenośnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych 2. Szczegółowy opis zamówienia, parametrów technicznych sprzętu komputerowego znajduje się w załączniku nr ASP-03-KP do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy. 3. Podane w załączniku ASP-03-KP do SWZ parametry techniczne są wymaganiami minimalnymi co oznacza, że Wykonawca może zaoferować modele zgodne z wymaganiami minimalnymi lub modele o wydajniejszych procesorach (przy zachowaniu technologii), większej pamięci RAM, większym dysku HDD, większej liczbie portów we/wy (danego typu), nie krótszej gwarancji itp. Zamawiający wymaga, aby minimalny okres gwarancji wynosił 12 miesięcy. Okres gwarancji rozpoczyna się od daty podpisania protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia będzie kompletny i gotowy do użycia po zainstalowaniu bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego. Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot zamówienia będzie fabrycznie nowy, nierekondycjonowany oraz wolny od wad fabrycznych i prawnych oraz że posiada wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniał inne wymagania (normy, parametry), określone przez Zamawiającego w SWZ. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych.
Interne Kennung: KBZ.261.23.2023 część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer