See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków i środków farmaceutycznych do Apteki Szpitalnej na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i środków farmaceutycznych, do Apteki Szpitalnej na potrzeby „Pro-Medica" w Ełku Sp. z o. o.”, numer 196/2026. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Formularz Asortymentowo-Cenowy, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 2. Ponadto przedmiotem zamówienia jest dzierżawa urządzeń tj.: 1) 1 szt. parownika przez cały okres trwania umowy – Pakiet 20 2) 4 szt. parowników przez cały okres trwania umowy – Pakiet 21 3) 67 szt. pomp do podawania żywienia dojelitowego – Pakiet 55 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (Pakiet 1-76). 4. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony w Załączniku Nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. W złożonych ofertach oprócz zaoferowanej ceny, Wykonawca ma obowiązek podać nazwę handlową preparatu, dawkę, wielkość opakowania, ilość, jednostkę materiałową, nazwę producenta oraz kod EAN* – * dotyczy tylko leków refundowanych. Zamawiający prosi Wykonawców o fakultatywne uzupełnienie KODU EAN dla każdego zaoferowanego asortymentu (jeśli to możliwe). Oferta podlegać będzie odrzuceniu tylko w momencie niewpisania przez Wykonawcę KODU EAN dla leków refundowanych. W przypadku, gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek, szt. itp.) Wykonawca zobowiązany jest do przeliczenia ilości opakowań. Jeżeli po przeliczeniu otrzymana zostanie niepełna ilość opakowań – oferowaną ilość opakowań należy zaokrąglić do pełnego opakowania - w górę. 6. Zamawiający może dopuścić przeliczenia wg innej niż zakładana jednostka miary na podstawie uprzednio zadanego zapytania. 7. Przy zaproponowanych lekach z ceną urzędową wg aktualnie obowiązującego obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych Wykonawca zobligowany jest wpisać w tabeli kod EAN (dot. Załącznika nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy składany wraz z ofertą). 8. Pakiet 1 – leki I – poz. 270 – 284 ( rec.) - dopuszczone przeliczenia wg gramatury bez zapytań. 9. Pakiet 1 – leki I – poz. 270 – 284 ( rec.) - surowce farmaceutyczne. 10. Pakiet 1 – leki I – poz. 276 i 282 ( rec.) - dopuszczenie wyceny produktu leczniczego. 11. Pakiety: 1 poz. 21 i 22 oraz Pakiety 28, 29, 34 – 36, 38, 39, 46, 48 – różne dawki leku o tej samej nazwie chemicznej winne pochodzić od jednego producenta. 12. Pakiety 41 – 48 – dopuszcza się tylko lek zgodny z aktualnie obowiązującym obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – wykaz: Leki dostępne w ramach programu lekowego.
Vorherige Bekanntmachung: 61377-2026
Interne Kennung: 196/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141550 Heparin, 33694000 Diagnostika, 33661200 Analgetika, 33661100 Anästhetika, 33141540 Albumin, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33621200 Antihämorrhagika, 33615100 Insulin, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 15511000 Milch, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692800 Dialyselösungen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
5. Los
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Beschreibung: PŁYNY INFUZYJNE III
Interne Kennung: Część 62
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Beschreibung: PŁYNY INFUZYJNE IV
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Beschreibung: PŁYNY INFUZYJNE V
Interne Kennung: Część 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Beschreibung: PŁYNY DO HEMOFILTRACJI
Interne Kennung: Część 65
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Beschreibung: LEKI - INDOCYANINE GREEN
Interne Kennung: Część 66
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Beschreibung: DEZYNFEKCJA SKÓRY – I
Interne Kennung: Część 67
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Beschreibung: DEZYNFEKCJA SKÓRY – II
Interne Kennung: Część 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Beschreibung: DEZYNFEKCJA SKÓRY – III
Interne Kennung: Część 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Beschreibung: DEZYNFEKCJA SKÓRY – IV
Interne Kennung: Część 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
Beschreibung: DEZYNFEKCJA SKÓRY – V
Interne Kennung: Część 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72
Beschreibung: WAPNO ABSORBOWANE MEDYCZNE
Interne Kennung: Część 72
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73
Beschreibung: ŻEL DO CEWNIKOWANIA
Interne Kennung: Część 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74
Beschreibung: STRZYKAWKA Z SOLĄ FIZJOLOGICZNĄ
Interne Kennung: Część 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75
Beschreibung: SUBSTANCJE RECEPTUROWE
Interne Kennung: Część 75
Haupteinstufung (cpv): 24326000 Aldehyd, Keton, organische Peroxide und Ether
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76
Beschreibung: LEKI - IMPORT DOCELOWY
Interne Kennung: Część 76