2. Verfahren
Verfahren
Titel: EKO-1 Almere Projectmatige woningen en commerciële maatschappelijke voorzieningen in blok C1
Beschreibung: Deze tenderprocedure betreft het sluiten van een koopovereenkomst met één partij voor de uitgifte van één perceel bouwgrond, bestemd voor de ontwikkeling en realisatie van projectmatige grondgebondenwoningen in een rij, Appartementen en Commerciële maatschappelijke voorziening(en) in het plangebied Europakwartier Oost 1 (EKO-1) te Almere. Minimale Grondbieding € 8.006.040,-. De Gemeente verklaart dat de te verkopen Bouwkavels zijn aan te merken als een bouwterrein in de zin van artikel 11 lid 6 van de Wet op de omzetbelasting 1968. Op grond van de analoge toepassing van paragraaf 17 lid 4 van de Toelichting Overgangsbeschikking Omzetbelasting 1968 is geen btw en overdrachtsbelasting verschuldigd.
Interne Kennung: IA2025.11.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70320000 Vermietung oder Verkauf von Grundstücken
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze tenderprocedure betreft het sluiten van een koopovereenkomst met één partij voor de uitgifte van één perceel bouwgrond, bestemd voor de ontwikkeling en realisatie van projectmatige grondgebondenwoningen in een rij, Appartementen en Commerciële maatschappelijke voorziening(en) in het plangebied Europakwartier Oost 1 (EKO-1) te Almere. Zie tenderleidraad
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IA2025.11.01
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70320000 Verhuur of verkoop van grond
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1