2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě - PK Štěchovice, PK Vrané, PK Modřany, PK Podbaba, PK Roztoky, PK Dolánky, PK Miřejovice, PK Hořín - správce stavby - OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou veškeré záležitosti spojené s činností správce stavby při řízení realizace projektu „Čekací stání pro malá plavidla na Vltavě - PK Štěchovice, PK Vrané, PK Modřany, PK Podbaba, PK Roztoky, PK Dolánky, PK Miřejovice, PK Hořín - správce stavby“ (dále jen „Projekt“) a při dozoru nad řádným provedením Projektu, včetně zajišťování souladu realizace Projektu s právními předpisy, a to ve sjednaných výkonových fázích Projektu.
Interne Kennung: S/ŘVC/170-177/R/PřS/2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Služby D, E, F, G, L a M (= hodinová odměna), Služby H, I, J a K (= pravidelná měsíční odměna)