42899-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – usługi kompleksowego utrzymania czystości w placówkach SPZOZ Warszawa-Ursynów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelusługi kompleksowego utrzymania czystości w placówkach SPZOZ Warszawa-Ursynów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kompleksowego utrzymania czystości, kładzenia polimerów i mycia okien oraz dozoru w budynkach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w SWZ oraz załącznikach do SWZ. Zamówienie jest niepodzielne.
Interne KennungSPZOZ.U.ZAP.52.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy Pzp ze względu na to, że składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kompleksowego utrzymania czystości, kładzenia polimerów i mycia okien oraz dozoru w budynkach Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w SWZ oraz jego załącznikach. Zamówienie jest niepodzielne.