See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léků - csDMARD II. 2026
Beschreibung: Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků methotrexat – L04AX03, leflunomid – L04AA13, hydroxychlorochin – P01BA02.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Leflunomid I.
Beschreibung: Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků leflunomid – L04AA13.
Interne Kennung: 6 část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z kupní smlouvy na veřejnou zakázku. Výhrada se týká možnosti změny ceny, a to za podmínek uvedených v kupní smlouvě.
Los: LOT-0004
Titel: Methotrexat IV.
Beschreibung: Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků methotrexat – L04AX03.
Interne Kennung: 4 část
Los: LOT-0003
Titel: Methotrexat III.
Interne Kennung: 3 část
Los: LOT-0001
Titel: Methotrexat I.
Interne Kennung: 1 část
Los: LOT-0002
Titel: Methotrexat II.
Interne Kennung: 2 část
Los: LOT-0005
Titel: Methotrexat V.
Interne Kennung: 5 část
Los: LOT-0007
Titel: Leflunomid II.
Interne Kennung: 7 část
Los: LOT-0008
Titel: Hydroxychlorochin
Beschreibung: Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Cenová nabídka, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a to dodávky léčivých přípravků hydroxychlorochin – P01BA02.
Interne Kennung: 8 část