See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Groeisaam - Chromebooks
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Chromebooks, en ziet op de levering van chromebooks voor Stichting Groeisaam.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000