2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud natuurgras sportvelden
Beschreibung: Zie hiervoor de documenten. Zie hiervoor de documenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Binnen deze aanbesteding is geen sprake van clustering van opdrachten. Binnen deze aanbesteding wordt wel onderscheid gemaakt in percelen, omdat de kwaliteitseisen aan veld 1 van HHC veel hoger liggen dan de overige natuurgras sportvelden. Het onderhoud van het natuurgrasveld op veld 1 van HHC wordt één op één gegund aan een partij. Er kan niet worden ingeschreven op dit perceel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud natuurgras sportvelden in de gemeente Hardenberg
Beschreibung: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Inschrijver voor het groot onderhoud van de natuurgras sportvelden ten behoeve van De gemeente. Zie hiervoor de documenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst gaat in op 1 juni 2026 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. De Raamovereenkomst kan door De gemeente optioneel tweemaal met één (1) jaar verlengd worden.