2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals, inclusief bijbehorende software, onderhoud en diensten voor de verschillende locaties van Allente. Het voorzien van ongeveer 20 multifunctionals en 2 printers op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties