2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa - najem kombajnu ścianowego wraz z wyposażeniem oraz obsługą serwisową gwarancyjną w całym okresie najmu dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - Zakład Górniczy Brzeszcze.”
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 371493-2024
Interne Kennung: PZP/TWD/04545/2025/126/P/ALA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp,
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2.6.1. Opcja polegać będzie na: wydłużeniu podstawowego okresu najmu (366 dób) o maksymalnie 210 dób. 2.6.2. Rodzaj i maksymalną wartość opcji: Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 PZP do wysokości 576 dób.(366 dób podstawowy okres najmu + 210 dób okres najmu w ramach prawa opcji) 2.6.3. Okoliczności skorzystania z opcji: Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji zawarty jest w treści zał. nr 5 do SWZ i nr 6 do SWZ