2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach położonych na terenie Gminy Bielsk Podlaski
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski gromadzonych w kontenerach lub pojemnikach, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach (w tym cmentarzach) na terenie Gminy Bielsk Podlaski gromadzonych selektywnie,odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury gromadzone w kontenerach, pojemnikach lub workach,odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe gromadzone w kontenerach, pojemnikach lub workach, odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła bez podziału na szkło białe i kolorowe gromadzone w kontenerach, pojemnikach lub workach,odbiór i zagospodarowanie bioodpadów gromadzonych w kontenerach lub pojemnikach, odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych gromadzonych w kontenerach, pojemnikach lub workach, odbiór i zagospodarowanie odpadów mineralnych typu: popiół, żużel powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski gromadzonych w kontenerach, pojemnikach lub workach,odbiór i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (w tym opon o wielkości do 20” pochodzących z samochodów osobowych) powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski,odbiór i zagospodarowanie odpadów elektrycznych i elektronicznych kompletnych i niekompletnych (tzw. elektrośmieci) powstających na nieruchomościach na terenie Gminy Bielsk Podlaski, odbiór i zagospodarowanie przeterminowanych leków z nieruchomości na terenie Gminy Bielsk Podlaski, odbiór i zagospodarowanie odpadów tekstylnych i odzieży z nieruchomości na terenie Gminy Bielsk Podlaski, wyposażenie, na okres świadczenia usługi, nieruchomości objętych zamówieniem w kontenery, pojemniki oraz/lub worki na poszczególne rodzaje odpadów, wyposażenie dwóch szkół na terenie Gminy Bielsk Podlaski w pojemniki na zużyte baterie i akumulatorki. Przedmiotem zamówienia są objęte nieruchomości zamieszkałe, niezamieszkałe (w tym cmentarze) oraz czasowo wykorzystywane (letniskowe), na których powstają odpady komunalne z terenu administracyjnego Gminy Bielsk Podlaski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 229586-2026
Interne Kennung: IGK.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) potwierdzających brak podstaw do wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen