See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PV-Panelen en Koeling
Beschreibung: Stichting Wonderwijs heeft besloten om het uitwerken van de ontwerpcriteria, het berekenen, leveren, monteren, aansluiten en bedrijfsvaardig opleveren van Koelinstallaties en PV-Installaties Europees aan te besteden. Inhoudelijke informatie over de voorliggende opdracht is opgenomen in de Technische Omschrijving werktuigkundige en elektrotechnische installaties, zie Bijlage 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42943400 Gekühlte sowie gekühlte/heizende Umwälzanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koelinstallaties
Beschreibung: Stichting Wonderwijs heeft besloten om het uitwerken van de ontwerpcriteria, het berekenen, leveren, monteren, aansluiten en bedrijfsvaardig opleveren van Koelinstallaties Europees aan te besteden. Inhoudelijke informatie over de voorliggende opdracht is opgenomen in de Technische Omschrijving werktuigkundige en elektrotechnische installaties, zie Bijlage 1.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PV-Panelen
Beschreibung: Stichting Wonderwijs heeft besloten om het uitwerken van de ontwerpcriteria, het berekenen, leveren, monteren, aansluiten en bedrijfsvaardig opleveren van PV-Installaties Europees aan te besteden. Inhoudelijke informatie over de voorliggende opdracht is opgenomen in de Technische Omschrijving werktuigkundige en elektrotechnische installaties, zie Bijlage 1.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien