See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu (10 zadań)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto”, na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TD-OOP/04005/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 32500000 Fernmeldebedarf, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - obszar O1 - miasto Opole Zachód (część lewobrzeżna Odry)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze miasta Opole Zachód (część lewobrzeżna Odry), zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - obszar O1 - miasto Opole Zachód (część lewobrzeżna Odry)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy - Załącznik nr 12 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - obszar O2 - miasto Opole Wschód (część prawobrzeżna Odry)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze miasta Opole Wschód (część prawobrzeżna Odry), zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - obszar O2 - miasto Opole Wschód (część prawobrzeżna Odry)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - obszar O3 - gminy: Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Ozimek, Popielów, Tarnów Opolski, Turawa
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Ozimek, Popielów, Tarnów Opolski, Turawa, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - obszar O3 - gminy: Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Murów, Ozimek, Popielów, Tarnów Opolski, Turawa
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - obszar O4 - gminy: Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tułowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tułowice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - obszar O4 - gminy: Dąbrowa, Komprachcice, Niemodlin, Prószków, Tułowice
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - obszar O5 - gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn, Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków, Zębowice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn, Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków, Zębowice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - obszar O5 - gminy: Byczyna, Kluczbork, Lasowice Wielkie, Wołczyn, Domaszowice, Namysłów, Pokój, Świerczów, Wilków, Zębowice
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: obszar S1 - gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Krupski Młyn
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Krupski Młyn, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6: obszar S1 - gminy: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice, Izbicko, Jemielnica, Kolonowskie, Leśnica, Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Krupski Młyn
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: obszar S2 - gminy: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7: obszar S2 - gminy: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz, Bierawa, Cisek, Kędzierzyn-Koźle, Pawłowiczki, Polska Cerekiew, Reńska Wieś
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: obszar N1 - gminy: Kamiennik, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Kamiennik, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8: obszar N1 - gminy: Kamiennik, Nysa, Otmuchów, Paczków, Pakosławice
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: obszar N2 - gminy: Głuchołazy, Korfantów, Łambinowice, Skoroszyce, Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Głuchołazy, Korfantów, Łambinowice, Skoroszyce, Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik, zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9: obszar N2 - gminy: Głuchołazy, Korfantów, Łambinowice, Skoroszyce, Biała, Głogówek, Lubrza, Prudnik
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10: obszar N3 - gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz, Jelcz-Laskowice (miejscowości graniczące z powiatem brzeskim)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Opolu na obszarze gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz, Jelcz-Laskowice (miejscowości graniczące z powiatem brzeskim), zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10: obszar N3 - gminy: Brzeg, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka, Skarbimierz, Jelcz-Laskowice (miejscowości graniczące z powiatem brzeskim)