42919-2026 - Ergebnis
Niederlande – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Europese aanbesteding Afvalinname - en verwerking
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding Afvalinname - en verwerking
BeschreibungEuropese aanbesteding afvalinname en verwerking - zie leidraad welke gepubliceerd wordt op 2 juli aanstaande. Dit betreft alleen een aankondiging en aanmelding voor de schouw. Europese aanbesteding afvalinname en verwerking - zie leidraad welke gepubliceerd wordt op 2 juli aanstaande.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropese aanbesteding afvalinname en verwerking - zie leidraad welke gepubliceerd wordt op 2 juli aanstaande.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAfvalinname- en verwerking
BeschreibungEuropese aanbesteding afvalinname en verwerking - zie leidraad welke gepubliceerd wordt op 2 juli aanstaande. Dit betreft alleen een aankondiging en aanmelding voor de schouw.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEuropese aanbesteding afvalinname en verwerking - zie leidraad welke gepubliceerd wordt op 2 juli aanstaande.