See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie STEŚ z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku Wirwajdy – Nowe Marzy(A1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Studium techniczno-ekonomicznośrodowiskowego z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku Wirwajdy – Nowe Marzy(A1)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Studium techniczno-ekonomicznośrodowiskowego z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla
Interne Kennung: O/OL.D-3.2413.10.2021