See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de verwerking (prepress en drukwerk) van de parlementaire documenten van het Vlaams Parlement
Beschreibung: De raamovereenkomst is een overheidsopdracht voor diensten en betreft de verwerking (prepress en drukwerk) van de parlementaire documenten van het Vlaams Parlement.
Interne Kennung: A094_022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A094_022