See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vertaaldienstverlening ten behoeve van DJI, COA, DTenV en RN
Beschreibung: Vertaaldienstverlening ten behoeve van: - Perceel 1: Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) - Perceel 2: Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA), Dienst Terugkeer en Vertrek (DTenV) en Reclassering Nederland (RN) Doel is op om doelmatige en rechtmatige wijze te komen tot één Overeenkomst met één Opdrachtnemer per perceel. Met het afsluiten van de Overeenkomst moeten een optimale flexibiliteit en de continuïteit van de levering van kwalitatief hoogwaardige dienstverlening worden geborgd, waarbij invulling wordt gegeven aan de doelstellingen van de categorie Tolk- en Vertaaldiensten en de deelnemerspecifieke doelstellingen.
Interne Kennung: 6084587
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79530000 Übersetzungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Vertaaldienstverlening t.b.v. DJI
Beschreibung: Vertaaldienstverlening ten behoeve van: - Perceel 1: Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) Doel is op om doelmatige en rechtmatige wijze te komen tot één Overeenkomst met één Opdrachtnemer. Met het afsluiten van de Overeenkomst moeten een optimale flexibiliteit en de continuïteit van de levering van kwalitatief hoogwaardige dienstverlening worden geborgd, waarbij invulling wordt gegeven aan de doelstellingen van de categorie Tolk- en Vertaaldiensten en de deelnemerspecifieke doelstellingen.
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Vertaaldienstverlening t.b.v. COA, DTenV en RN
Beschreibung: Vertaaldienstverlening ten behoeve van: - Perceel 2: Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA), Dienst Terugkeer en Vertrek (DTenV) en Reclassering Nederland (RN) Doel is op om doelmatige en rechtmatige wijze te komen tot één Overeenkomst met één Opdrachtnemer. Met het afsluiten van de Overeenkomst moeten een optimale flexibiliteit en de continuïteit van de levering van kwalitatief hoogwaardige dienstverlening worden geborgd, waarbij invulling wordt gegeven aan de doelstellingen van de categorie Tolk- en Vertaaldiensten en de deelnemerspecifieke doelstellingen.
Interne Kennung: 2-1