2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzorgend groenonderhoud gemeente De Wolden
Beschreibung: Aanbesteding voor groenonderhoud en maaien in de gemeente De Wolden overeenkomst voor 2 jaar met optie tot verlenging
Interne Kennung: Z.621751
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Groenonderhoud en maaien
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Onderhoud Zuidwolde en omgeving
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad en bestek duur overeenkomst 2 jaar
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 keer 1 jaar verlenging mogelijk
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Onderhoud Ruinen en omgeving
Beschreibung: ZIe aanbestedingsleidraad en bestek duur overeenkomst 2 jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Intensief maaibestek De Wolden
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad en bestek ingangsdatum overeenkomst 15 maart 2027
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege