2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eu aanbesteding Touchscreens Stichting Proloog
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar leveren van Touchscreens inclusief toebehoren; - Het demonteren (inclusief afvoeren), plaatsen, installeren en monteren van de Touchscreens; - Het geven van gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, training en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie; Optioneel binnen de opdracht: - Het ondersteunen en verhuizen van de AV middelen; De jaarlijkse uitgaven aan de Touchscreens zijn circa € 100.000 (exclusief BTW). Voor een Raamovereenkomst voor de duur van twee jaren (inclusief twee optiejaren) betekent dit € 100.000 maal vier is € 400.000. Rekening houdend met onvoorziene uitgaven middels een opslag van 25% resulteert dit in een ramingswaarde van € 500.000. De ramingswaarde wordt vermeerderd met 25%, de maximale opdrachtwaarde wordt daarmee vastgesteld op € 625.000 euro.
Interne Kennung: 2025-TOUCH303908
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar leveren van Touchscreens inclusief toebehoren; - Het demonteren (inclusief afvoeren), plaatsen, installeren en monteren van de Touchscreens; - Het geven van gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, training en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie; Optioneel binnen de opdracht: - Het ondersteunen en verhuizen van de AV middelen;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EU aanbesteding Touchscreens Stichting Proloog
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar leveren van Touchscreens inclusief toebehoren; - Het demonteren (inclusief afvoeren), plaatsen, installeren en monteren van de Touchscreens; - Het geven van gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, training en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie; Optioneel binnen de opdracht: - Het ondersteunen en verhuizen van de AV middelen; Het betreft een Raamovereenkomst voor twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus vier jaren duren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus vier jaren duren.