2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie aparatura medicala
Beschreibung: Denumire echipament: buc lot 1 1.1. ASPIRATOR ENDOSCOPIE 1 1.2. DEFIBRILATOR 4 lot 2 2.STATIE DE PRODUCERE OXIGEN CU CAPACITATE 2X12MC/H/ CAPACITATE TOTALĂ DE 24MC/H 1 lot 3 3.STATIE DE INCARCARE OXIGEN CU BUTELII 1
Interne Kennung: 3430/12.02.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.1. ASPIRATOR ENDOSCOPIE 1.2. DEFIBRILATOR
Beschreibung: Denumire echipament: buc pret fara TVA valoare fara TVA 1.1. ASPIRATOR ENDOSCOPIE 1 32,231.40 32,231.40 1.2. DEFIBRILATOR 4 55,165.29 220,661.16
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.STATIE DE PRODUCERE OXIGEN CU CAPACITATE 2X12MC/H/ CAPACITATE TOTALĂ DE 24MC/H
Beschreibung: lot 2 2.STATIE DE PRODUCERE OXIGEN CU CAPACITATE 2X12MC/H/ CAPACITATE TOTALĂ DE 24MC/H 1 1,930,578.51
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.STATIE DE INCARCARE OXIGEN CU BUTELII
Beschreibung: lot 3 3.STATIE DE INCARCARE OXIGEN CU BUTELII 1 295,041.32
Interne Kennung: 3