429287-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej
BeschreibungDostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej. Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ:
Interne KennungAN/ZP/58/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej. Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ