2. Verfahren
Verfahren
Titel: Resultaat onderhandelingsprocedure n.a.v. geen inschrijvingen perceel 2 EA IT Hardware
Beschreibung: Deze aankondiging dient als mededeling dat een opdracht via de onderhandelingsprocedure is gegund, omdat er in een eerdere aankondiging geen inschrijvingen binnen zijn gekomen. (TN 420060, perceel 2). Zie TN 420060
Interne Kennung: 001777/NR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zie TN420060
Beschreibung: Zie TN420060 TN420060
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server