2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stworzenie centralnego systemu informatycznego
Beschreibung: W ramach prac Zamawiający wymaga opracowania i wykonania systemu integrującego, wizualizującego oraz udostepniającego wyniki badań audiometrycznych, w tym analizującego typ, rodzaj i wielkość ubytku słuchu oraz analizującego wyniki badań genetycznych w kontekście danych klinicznych. Zakres prac obejmuje dostawę infrastruktury, licencji oraz wykonanie prac rozwojowych z podziałem na etapy-10 etapów.
Vorherige Bekanntmachung: 244972-2025
Interne Kennung: IFPS/21/PZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach prac Zamawiający wymaga opracowania i wykonania systemu integrującego, wizualizującego oraz udostepniającego wyniki badań audiometrycznych, w tym analizującego typ, rodzaj i wielkość ubytku słuchu oraz analizującego wyniki badań genetycznych w kontekście danych klinicznych. Zakres prac obejmuje dostawę infrastruktury, licencji oraz wykonanie prac rozwojowych z podziałem na etapy-10 etapów
Menge: 1 Stück