429320-2026 - Planung
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. – upoważniony zamawiający Powiat Świdwiński w podziale na 2 zadania częściowe: Część nr 1 – Zakup energii elektrycznej Część nr 2 – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. – upoważniony zamawiający Powiat Świdwiński w podziale na 2 zadania częściowe: Część nr 1 – Zakup energii elektrycznej Część nr 2 – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) Część nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających. 2) Część nr 2 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających.
Interne KennungZP.272.11.2026
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Zakup energii elektrycznej
BeschreibungCzęść nr 1 - Zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
BeschreibungCzęść nr 2 - kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2026 r., poz. 43 ze zm.) wraz z przepisami wykonawczymi, dla potrzeb Zamawiających.