See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską w Warszawie w 2025 roku kandydatów do WAT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne w trybie odwoławczym dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską w Warszawie w 2025 roku kandydatów do WAT. Kod CPV- 85120000-6 Usługi medyczne i podobne. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 3.1 do Zaproszenia do składania ofert stanowiącym wykaz wymaganych badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych
Interne Kennung: 43/2025/Z/SŁ.ZDR.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Badania diagnostyczne i konsultacje specjalistyczne dla potrzeb orzekania przez Rejonową Wojskową Komisję Lekarską w Warszawie w 2025 roku kandydatów do WAT.