2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa elektrociepłowni Posada w SPGK Sp. z o.o
Beschreibung: Przedsięwzięcie polega na budowie nowej elektrociepłowni w której budynku zostaną zainstalowane następujące jednostki wytwórcze: instalacja wysokosprawnej kogeneracji gazowej o mocy elektrycznej co najmniej 1,999 MWe i termicznej co najmniej 1,9 MWt, w oparciu o Agregat kogeneracyjny z silnikiem gazowym zasilany gazem sieciowym, kocioł gazowy wodny wysokotemperaturowy mocy nominalnej 2,8 MWt i mocy w paliwie nie większej niż 2,99 MW, kocioł gazowy wodny wysokotemperaturowy o mocy nominalnej 10 MWt.
Vorherige Bekanntmachung: 317153-2024
Interne Kennung: IDZ.261.2.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Budowa elektrociepłowni Posada w SPGK Sp. z o.o.
Beschreibung: Budowa nowej elektrociepłowni w której budynku zostaną zainstalowane następujące jednostki wytwórcze: instalacja wysokosprawnej kogeneracji gazowej o mocy elektrycznej co najmniej 1,999 MWe i termicznej co najmniej 1,9 MWt, w oparciu o Agregat kogeneracyjny z silnikiem gazowym zasilany gazem sieciowym, kocioł gazowy wodny wysokotemperaturowy mocy nominalnej 2,8 MWt i mocy w paliwie nie większej niż 2,99 MW, kocioł gazowy wodny wysokotemperaturowy o mocy nominalnej 10 MWt.
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen